Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

KomentarNaslov komentara: CC: Burnley - Arsenal 2-0   Wed Dec 03, 2008 8:27 pm

Srijeda, 03 Decembar 2008

San mladog Arsenalovog tima o osvajanju Carling Cupa ostat ce nedosanjan i ove sezone. Mladi Topnici su porazeni u 1/4 finalu ovog takmicenja na gostovanju kod drugoligasa Burnleya.

Arsenal nije uspio ponoviti igru iz predhodna dva kola kada su lagano izbacili Sheffield United (6-0) te Wigan (3-0). Ovaj put prica je bila drugacija - gostujuci teren, prehladna decembarska noc i neefikasnost su bili previse za ovaj mladi tim.

Imao je Arsenal sansi - posebno u prvom dijelu kada Nicklas Bendtner dva puta, te Carlos Vela i Mark Randall po jednom su izlazili oci u oci sa domacim golmano ali je svaki put iskusni cuvar mreze Burnleya izlazio kao pobjednik. Bilo je samo pitanje kada ce Burnley kazniti sve te promasaje a to se desilo u njihovom prvom napadu na utakmici, u 6. minuti te na samom pocetku drugog dijela u 58. minuti. Oba pogotka je postigao McDonald.

Sta reci nego da je bilo interesantno gledati ovaj tim u Carling Cupu ove godine. Svi su mislili da je ovo njihova godina ali neefikasnost je ucinila svoje. Talenta u ovom timu ima napretek i buducnost je svijetla za mnoge od ovih igraca.

Registration date : 2008-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: CC: Burnley - Arsenal 2-0   Tue Dec 09, 2008 6:49 pm