Broj komentara : 387
Age : 27
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

KomentarNaslov komentara: Jedva spašen bod: Everton 1-1 Arsenal   Thu Jan 29, 2009 10:53 pm

Nogometaši Arsenala po tko zna koji put iznova su se poigravali sa živcima svojih navijača izborivši bod u sudačkoj nadoknadi vremena.

Obje su momčadi u susret ušle s nizom od osam utakmica bez poraza u svim natjecanjima. Za oba sastava dobar rezultat večeras bio je od iznimne važnosti, pa i nije bilo previše rizika s nijedne strane.

Wenger je napravio osam promjena u odnosu na sastav koji je odigrao neodlučeno bez pogodaka protiv Cardiff Cityja. Almunia, Gallas, Denilson, Diaby i Adebayor krenuli su od prve minute, kao i Gael Clichy koji je odslužio kaznu zbog žutih kartona.

Jedna od glavnih promjena dogodila se u srcu Arsenalove obrane - William Gallas zamijenio je Kolo Tourea kao partnera Johana Djouroua. Vrijedi zapisati i jedno lijepo dostignuće - Bacary Sagna je upisao svoj pedeseti premierligaški nastup za Arsenal.

Robin van Persie nastavio je igrati u sjajnoj formi u kojoj se nalazi u posljednje vrijeme. Nakon pogotka glavom Tima Cahilla u drugom poluvremenu činilo se kao da će Topnici prekinuti sjajan niz pozitivnih rezultata, ali je njegovim izvanrednim udarcem na dodavanje Aboua Diabyja Arsenal ipak uspio ugrabiti bod na Goodison Parku. Pomalo začuđujuće, fenomenalni Nizozemac postigao je, ili asistirao, za svaki Arsenalov pogodak u mjesecu siječnju.

Van Persiejev kasni pogodak nije uspio ublažiti sve frustracije koje je ova večer donijela. Nizozemac je najbliže pogotku bio u prvom dijelu, dok je mladi Denilson propustio jednu od boljih prigoda u drugom poluvremenu kada je pucao iznad gola Tima Howarda.

Everton je u potpunosti bio ravnopravan protivnik, osobito u prvom dijelu. Igračima Davida Moyesa zasigurno nije lako nakon što su u posljednjim trenucima ispustili prednost. No, momčad Arsenea Wengera za to neće mariti. Oni sada za Aston Villom zaostaju pet bodova, dok vodeći Man United ima osam bodova prednosti. Vrijeme će pokazati od kolike će važnosti biti ovaj teško osvojeni bod.

Registration date : 2008-07-24

KomentarNaslov komentara: Re: Jedva spašen bod: Everton 1-1 Arsenal   Thu Jan 29, 2009 11:08 pm

bravo Van Persi cheers
__Ale__
Admin
Admin
avatar

Age : 27

Joj da nije njega opet bi izgubili! U 91'48'' je dao go.

Igra je bila katastrofalna. Go je ujedno i prva ozbilja prilika Ars.
ljut
MiLeNa_Nk
avatar

Age : 27

KomentarNaslov komentara: Re: Jedva spašen bod: Everton 1-1 Arsenal   Sat Jan 31, 2009 12:03 am

eee,nije vam dobro nesto Razz Razz Razz
minchy
stizes na Emirates
avatar

Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

KomentarNaslov komentara: Re: Jedva spašen bod: Everton 1-1 Arsenal   Mon Feb 02, 2009 6:39 pm